Prívesok pre páry srdce v striebornej farbe

Neohodnotené
jcn 022S
Skladom (3 ks)
9.8.2021

Farba: zodpovedajúca obrázku

Materiál: chirurgická oceľ

Veľkosť: 31 x 36 mm

Prívesok je dodávaný s dvoma retiazkami. Jeden prívesok sa skladá z dvoch častí - ku každej časti dostaneš aj retiazku.

Prívesok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Couple prívesok pre páry. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Jednoduchý ale zároveň veľmi obľúbený model.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, t.j. nijako nereaguje s telesnými tekutinami a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Prívesok štandardne dodávame v darčekových baleniach.

Kategória: Pre páry