Kríž na krk zlatej farby s modlitbou

Kríž na krk zlatej farby s modlitbou a malým krížikom v strede
22.6.2021

Materiál Chirurgická oceľ
Farba zlatá - lesklá
Rozmery prívesku 50 x 34 mm
Povrchová úprava Áno
Retiazka Nie

Balenie Darčekové vrecúško

Retiazky k prívesku od 1€ je možné objednať v kategórii Retiazky od 1€

Prívesok je vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalený v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie: vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Prívesky