Love prívesok 1790

Neohodnotené
Love prívesok muž a žena dvojdielny strieborno zlatá farba
3.8.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac!Materiál: Chirurgická oceľVeľkosť: 20 x 40 mm, 18 x 40 mmFarba: Strieborno-zlatáŠperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.Štýlový prívesok pre zamilovaných. Prívesok pozostáva z dvoch samostatných častí, ktoré do seba zapadajú. Originálny darček pre tvoju lásku nie len na Valentína. Prívesok je vyrobený z vysokokvalitnej chirurgickej oceli 316L. K prívesku si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.