Prívesok krížik z chirurgickej ocele

PGO068 2
22.6.2021

Materiál Antialergická chirurgická oceľ
Farba strieborná, čierna, zlatá
Rozmery prívesku 28 x 18 mm
Povrchová úprava Áno
Balenie Darčekové balenie grátis

Objednajte si ešte dnes jedinečný prívesok spolu s retiazkou. Prívesok aj retiazka sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.