Dámska súprava šperkov so Swarovski Crystals - Magic Rose

Dámska súprava šperkov so Swarovski Crystals - Magic Rose svetlo ružová farba
Dodanie do 7 dní
Hmotnosť Ag 925/1000
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
11.8.2021

Ag 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Made with Swarovski Crystals

+ Certifikát + darčeková taštička

Farba: multikolor, Magic Rose

Zapínanie: napichovacia puzeta - obľúbené

Veľkosť: ideálna - prívesok 27 x 9 mm, náušníce 18 x 9 mm

Materiál: Antialergické striebro 925/1000 Rh - Ag 1,5 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Dodávané s certifikátom v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Moderná elegantná súprava šperkov. Zaujímavý a obľúbený tvar krídla - Wing. Súprava je vyhotovená v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Ich pestrosť je očarujúca, na svetle sa nádherné ligocú. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity. Retiazky k prívesku v ponuke od 1€.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals