Dámske náušnice s príveskom Swarovski Crystals

6 hodnotení
Dámske náušnice s príveskom Swarovski Crystals obdĺžnikový tvar
Hmotnosť Ag 925/1000
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
24.9.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie + certifikát

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Farba: Crystral AB s očarujúcim leskom.

Veľkosť: krištálik 20 mm, celková výška náušnice: 34 mm

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 1,6 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals
IF Avatar autora Dámske náušnice s príveskom Swarovski Crystals 21.4.2021 09:01
+ prehľadný eshop + popis výrobku aj s rozmermi + rýchle doručenie Som spokojný, môžem odporúčať každému.
ML Avatar autora Dámske náušnice s príveskom Swarovski Crystals 4.3.2021 14:41
Tovar bol v poriadku, riadne zabalený. Som veľmi spokojná.
D Avatar autora Set 7.11.2018 21:35
Prosím Vás, dali by sa objednať len tie náušničky, či predávate len ako set? Ďakujem
M Avatar autora Náušnice 28.2.2019 08:09
Dobrý deň, náušnice, bez prívesku je možné objednať tu: https://www.msperk.sk/nausnice/strieborne-nausnice-so-swarovski-crystals-3/ S pozdravom, mSperk.sk