Set SWI crystal 225 - 12mm

1 hodnotenie
€19,99
22.6.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925 Veľkosť: Kryštál 12 mm Farba: Fuchsia Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.     Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.   K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.