Súprava šperkov so zirkónmi Swarovski Náušnice so zirkónom Ag 1g, prívesok so zirkónom Ag 1g, prsteň so zirkónom Ag 1 g

Kód: 7446/51 7446/57 7446/60 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Súprava šperkov so zirkónmi Swarovski prsteň náušnice prívesok
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
24.9.2021 24.9.2021 24.9.2021 Zvoľte variant

Farba zirkónu: Crystral - číra

Materiál: Striebro 925/1000 Rh, Swarovski zirkóny

Rozmery: náušnice 6 x 6 mm, prívesok 12 x 7 mm, zirkón na prsteni 6 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi zirkónmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals