Pánsky náramok s krížom

Hrúbka 11 mm
Zapínanie Zaklapávacie
Balenie Darčekové balenie grátis

Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Chirurgická oceľ