Anjelský náramok s krištáľom

9 hodnotení
Anjelský náramok s krištáľom
3.8.2021

Materiál krištáľ, bižutérny kov, sklo
Hmotnosť 26 g
Priemer kameňov 8 mm
Dĺžka náramka 18 cm

Nádherný ligotavý náramok z 8 mm korálok zo skla s krištáľom. Korálky majú výraznú vnútornú štruktúru, ktorá odráža slnečné lúče na všetky strany a ligoce sa na nich rôznymi farbami. Krištáľ je bezfarebný, takže sa výborne kombinuje a vďaka lesku je veľmi elegantný. Je to kameň jasných realistických myšlienok a rozumného konania. Náramok je elastický.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah
KL Avatar autora Anjelský náramok s krištáľom 4.5.2021 10:55
+ velky vyber bola som velmi spokojna
Odpovedať