Malachit náramok proti urieknutiu

22.6.2021

Dĺžka nastaviteľná: 17 - 20 cm

Priemer kameňa: 0,8 cm

MALACHIT nás učí zmieriť sa so skutočnosťou, že nie sme dokonalí. Učí nás aj úcte samých k sebe, láske k životu. Je späťý s prírodou, prírodnými dejmi a procesom rastu. Prostredníctvom neho môžeme túto silnú prírodnú energiu čerpať. Práve pre vlastnosť, že veľmi podporuje rast, odporúčal sa malachit tehotným ženám a deťom. Je to silný ochranný kameň. Lieči slabý zrak, astmu, pomáha pri menštruačných a pôrodných blestiach, obmedzuje ukladanie tuku v tele odstraňuje z neho škodliviny. Učí trpezlivosti, zodpovednosti, vyrovnanosti, s kľudom prijímať aj zlo a sklamanie, neúspech a nepriazeň osudu. Pomáha na zlomeniny, závraty, pankreas, slezinu, epilepsiu, artritídu, opuch kĺbov, ochorení chrbtice. Posilňuje imunitný systém a podporuje detoxikáciu pečene. Lieči aj roztrúsenú sklerózu a Parkinsonovu chorobu.