Malachit náramok proti urieknutiu

Kód: 1902
2 hodnotenia
€5,88
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.6.2021

Detailné informácie

Spoľahlivé doručenie GLS
Spoľahlivé doručenie GLS
Pohodlné doručenie kuriérom GLS - rýchle a spoľahlivé bez nutnosti chodenia na poštu. Kuriér Vás vopred kontaktuje a dohodne doručenie.
Rýchle odoslanie zásielky
Rýchle odoslanie zásielky
Objednávky sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Spravidla odoslanie do 24 hod. Ak je to extra súrne, prosím kontaktujte nás na 0949 133 311.
Heuréka - overené zákazníkmi
Heuréka - overené zákazníkmi
Získali sme zlatý certifikát. 98% zákazníkov by odporúčalo obchod svojím známym. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Podrobný popis

Dĺžka nastaviteľná: 17 - 20 cm

Priemer kameňa: 0,8 cm

MALACHIT nás učí zmieriť sa so skutočnosťou, že nie sme dokonalí. Učí nás aj úcte samých k sebe, láske k životu. Je späťý s prírodou, prírodnými dejmi a procesom rastu. Prostredníctvom neho môžeme túto silnú prírodnú energiu čerpať. Práve pre vlastnosť, že veľmi podporuje rast, odporúčal sa malachit tehotným ženám a deťom. Je to silný ochranný kameň. Lieči slabý zrak, astmu, pomáha pri menštruačných a pôrodných blestiach, obmedzuje ukladanie tuku v tele odstraňuje z neho škodliviny. Učí trpezlivosti, zodpovednosti, vyrovnanosti, s kľudom prijímať aj zlo a sklamanie, neúspech a nepriazeň osudu. Pomáha na zlomeniny, závraty, pankreas, slezinu, epilepsiu, artritídu, opuch kĺbov, ochorení chrbtice. Posilňuje imunitný systém a podporuje detoxikáciu pečene. Lieči aj roztrúsenú sklerózu a Parkinsonovu chorobu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: