Náramok Kabbalah Akvamarín Kab101 - proti urieknutiu

Materiál: kameň Akvamarín 8 mm, kožená šnúrka

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: Akvamarín

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Akvamarín je kameňom mystikov a hľadania čistoty v nás. Sľubuje šťastné manželstvo. Pomáha človeku, ktorý sa rozhodol očistiť svoje vyjadrovanie od vulgarizmov hrubých slov. Vnáša nádej a svetlo v smutnom a depresívnom období človeka. Odstraňuje temnotu a pomáha priniesť pocit čistoty a slobody. Vyvoláva pocit pohody a šťastia a zaháňa depresie a smútok. Harmonizuje pečeň, štítnu žľazu a lymfatický systém. Odbúrava hnev. Dokáže zlomiť staré sebaobranné naprogramovanie a pomáha prevziať zodpovednosť za svoj osud. Zbystruje intelekt a vnímavosť, čistí zablokovanú komunikáciu a zlepšuje seba vyjadrovanie.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah