Náramok krištáľ

Hmotnosť 13 g
Priemer kameňov 4-12 mm
Dĺžka náramka 18 cm

Krištáľ je kameňom rozvahy, triezvej a jasnej mysle, ktorý podporuje zmysel pre realitu. Taktiež odbúrava precitlivelosť, duševnú slabosť a nočné mory. Pomáha človeku na ceste nájsť samého seba. Navyše je veľmi nenápadný a naozaj univerzálne kombinovateľný a to nielen s oblečením ale aj takmer akýmkoľvek druhým šperkom. Úlomky majú rôznorodú veľkosť v rozpätí 4-12 mm, celková dĺžka náramka je 18 cm. Náramok je elastický.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah