Náramok Sodalit

Materiál: kameň Sodalit, koža

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: Sodalit

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Sodalit vám pomôže zrealizovať v každodennom živote vaše predstavy, ciele a sny, ktoré sa vám možno zdajú nedosiahnuteľné. Prehlbuje koncentráciu, logické myslenie a predstavivosť. Podporuje dôslednosť a dôveru vo vlastné schopnosti. Učí nás žiť v pravde, zbaviť sa dogmat a predsudkov. Znižuje vysoký krvný tlak a horúčkové stavy, podporuje funkciu žliaz, hlavne štítnu žľazu, reguluje látkovú výmenu. Spolu s krištáľom podporuje obranyschopnosť voči infekčným chorobám. Pomáha pri zlihaní hlasiviek z prechladnutia. Sodalit sa používa pri ťažkostiach s tráviacim systémom, pomáha pri poruchách spánku a pri nedostatku vápnika. Sodalit tiež zlepšuje pamäť, preto ho zvyknú používať študenti pri skúškach. Pomáha rýchlejšie vyliečiť nachladenie hlavy, potláča infekcie a zápaly. Posilňuje a vyvažuje lymfatický systém a pomáha aj pri nadváhe. Pomáha ľuďom s Alzheimerovou chorobou, rôznymi typmi senility a duševnými chorobami. Obrázok je ilustračný.