Náramky pre dvoch s kráľovskou korunkou

Kód: 12089
Obľúbené
5 hodnotení
Náramky pre dvoch s kráľovskou korunou
4.8.2021

Partnerské náramky

Povrchová úprava - ÁNO

Cena platí za 2 náramky

Vhodné ako darček - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Oceľovo-strieborná
Šírka 4,5 mm a 5 mm
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramku  nastaviteľná
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s originálnou kráľovskou korunkou v strednej časti. Dĺžka náramkov je nastaviteľná, pánsky max. 21 cm , dámsky max. 20 cm. Zobrazená cena je za 2 náramky spolu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky pre dvojice, páry, partnerské náramky