Dámsky magnetický náramok tvar srdca

Neohodnotené
sbm
Skladom (3 ks)
4.8.2021

Materiál Chirurgická oceľ
Farba Oceľovo-strieborná, zlatá
Rozmery 210 x 7 mm
Povrchová úprava Áno
Vzor Fashion
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčeková krabička

Aj tento náramok je zabalený v štýlovej darčekovej krabičke, ktorú máš k nákupu k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky z chirurgickej ocele, kabbalah a kožené