Swarovski Crystals exkluzívne strieborné náušnice s očarujúcim leskom Ag 925/1000 - 1,5 g

7 hodnotení
ZadarmoZadarmo
Swarovski Crystals exkluzívne strieborné náušnice s očarujúcim leskom Crystal Vitrail Light
€54,99
4.8.2021

Exkluzívny tip krištálikov s dokonalým leskom. Dopredaj posledných kusov, už nebudú viac dostupné.

Dodávané s certifikátom

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Ag 925/1000

Farba: Crystal Vitrail Light, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: striebro 925/1000 Ag 1,6g, Swarovski Crystals

Veľkosť: kryštál 18 x 18 mm, dĺžka náušnice 36 mm

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach.

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Elegantné dámske náušnice vyhotovené v kombinácií s farebnými krištáľmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice štandardne dodávame v darčekových baleniach pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Náušnice
MK Avatar autora Swarovski Crystals exkluzívne strieborné náušnice s očarujúcim leskom 22.2.2021 09:05
Super rýchle doručenie, seriózne jednanie - nádherné náušnice