Hrubá pánska retiazka s náramkom 15 mm
Kód: 13733Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok zlatej farby Figaro 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
25,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
26,50 €
Masívna retiazka a náramok - kráľovský vzor 8 mm - zlatá farba
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
47,70 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok zlatej farby z chir. ocele vzor pružina 4 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
29 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
23,95 €
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele – oválne články, odolný, darčekové balenie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
28,40 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 21 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 15 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové balenie |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

