Súprava z chirurgickej ocele
Kód: 14132Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok Snake - chirurgická oceľ, dámska, pánska, hrúbka 3,5 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,90 €
Tip
Odporúčame
Súprava z chirurgickej ocele Figaro Dots
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,70 €
Retiazka a náramok kráľovský vzor 8 mm z chirurgickej ocele 65 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
47,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok zlatej farby z chir. ocele vzor pružina 4 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
29 €
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
od 32,50 €
Pánsky set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele – masívny curb chain vzor, oceľová farba
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
38,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 8 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Odporúčame
Dámsky náramok Magnetic Rose
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
52,90 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

