Súprava z chirurgickej ocele KH 4
Kód: 15332Súvisiaci tovar
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
od 32,50 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok VR Figaro 9 dlhá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,60 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník a retiazka
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,70 €
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele – čierne PVD pokovovanie, okrúhle a oblúkové články
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
32,50 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka 60 cm, náramok 20 cm, hrúbka 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
23,90 €
Súprava z chirurgickej ocele Anaconda náhrdelník 60 cm náramok 21 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 3,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
36,70 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka | 4 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka bola vypredaná… | |
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

