Súprava z chirurgickej ocele kombinovaná
Kód: 14123Súvisiaci tovar
Odporúčame
Masívna súprava z nerezovej ocele – Kubánska retiazka a náramok (Curb Chain)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
37,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele OB 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
21,30 €
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
od 32,50 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok VR Figaro 9 dlhá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,60 €
Retiazka a náramok kráľovský vzor 8 mm z chirurgickej ocele 65 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
47,90 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník a retiazka
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,70 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná, zlatá |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 8 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Odporúčame
Dámsky náramok Magnetic Rose
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
52,90 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

