Retiazka s náramok z chirurgickej ocele zlatej farby 7 mm
Kód: 14429Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Pánska retiazka a náramok z chir. ocele Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
27,90 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Figaro 9, náramok, retiazka, hrubé, pre chlapov, pre mužov
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
32,40 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok VR Figaro 9 dlhá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,60 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
23,95 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele OB 60-20
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
19,50 €
Odporúčame
Súprava z chirurgickej ocele náramok s retiazkou
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
49,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Zlatá |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 7 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

