Masívna súprava z chirurgickej ocele kráľovský vzor 8 mm, pre chlapov, pre mužov, hrubá reťaz
Kód: 11786Súvisiaci tovar
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok Figaro 9 zlatej farby
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
33,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
26,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
25,60 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 10 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
36,80 €
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele – oválne články, odolný, darčekové balenie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
28,40 €
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele so šesťhrannými článkami – oceľová farba
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
29,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 22 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 8 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka bola vypredaná… | |
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok z chirurgickej ocele s krížom
Skladom
(2 ks)
36,50 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

