Prívesok SWI crystal 2304

Neohodnotené
€16,99
24.9.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925 ošetrené ródiom Veľkosť: Kryštál 30 mm Farba:  Crystal AB"V" s očarujúcim leskom Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.     Exkluzívny šperk. Prívesok je vyhotovený v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.   K prívesku si môžete vybrať retiazku od 1 € z kategórie Retiazky od 1 € len u nás a práve teraz.    Prívesok je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"