Prívesok Shoe 1782

Neohodnotené
€9,11
9.8.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: Chirurgická oceľ 316 LRozmery: 2,8 x 1,1cm Prívesok je vyrobená z vysokokvalitnej chirurgickej ocele 316 L, ktorá sa vyznačuje tvrdosťou, farebnou stálosťou a antikoróznym povrchom. Chirurgická oceľ má hypoalergénne zloženie, t.j. nedochádza k uvoľňovaniu kovu do kože ani do tela. Prívesok je vhodný aj pre osoby alergické na kovy. Ku každému prívesku si môžte vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.