Strieborný dámsky prsteň s čírym zirkónom Ag 925/1000 Rh: 2,25 g

Strieborný dámsky prsteň s čírym zirkónom  Ag 925/1000 Rh: 2,25 g
Momentálne nedostupné
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vhodné pre dievčatá a ženy

Darčekové balenie GRÁTIS

Povrchová úprava - ÁNO

Materiál: striebro 925/1000 Rh, zirkón 6 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Vysokokvalitné prevedenie, moderný dizajn Solitaire. Prsteň je vyhotovený v kombinácií s čírym zirkónom. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Prsteň je štandardne dodávaný v darčekovej krabičke.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.