Náušnice Wolf

Neohodnotené
€12,99
24.9.2021

Dodávané s certifikátom v originálnej darčekovej krabičke

Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, 18 Kgp

Veľkosť: 18 x 18 mm, Zapínanie:  napichovacia puzeta

Farba:  zodpovedajúca obrázku

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Ligotavé náušnice vyhotovené v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: SWAROVSKI ELEMENTS