Náramok KAB - Ruženín

9.8.2021

Dĺžka nastaviteľná: 17 - 20 cm

Priemer kameňa: 0,8 cm

RUŽENÍN sa spája s láskou. Prehlbuje vnímavosť zmyslov voči umeniu, podporuje citlivosť. Vyvoláva miernosť, nežnosť a lásku. Je to kameň srdca a emocionálneho ozdravenia. Lieči zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Celkovo posilňuje organizmus, je to ideálny kameň pre chorého človeka. Ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Pomáha pri anorexii lebo podporuje saba lásku a seba akceptáciu. Podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti učí, stimuluje chudnutie. Ruženín má silný ochranný vplyv pred elektromagnetickým žiarením.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah