Kožený náramok Magnezit (Howlit) Kab108

Materiál: kameň Magnezit (Howlit) 8 mm, kožená šnúrka

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: biela - Howlit

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Magnezit prináša hlboký kľud k meditácií a uvoľneniu. Uľahčuje vyvolanie vizuálnych zážitkov a predstavivosť. Má ukľudňujúci účinok na ľudské city a prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Pôsobí antidepresívne. Prináša nám do života pocit vyrovnanosti, šťastia a vyššieho duchovného vnímania. Magnezit uvoľňuje napätie a stres. Podporuje pozitívny prístup k sebe samému, trpezlivosť a oddanosť a schopnosť načúvať. Stimuluje nesebeckú precítenú lásku. Lieči dýchacie orgány, hrubé črevo, bolesti zubov, hlavy a chrbta, reumu, svalové a žalúdočné kŕče, črevá a žlčník, čistí krv, potláča tvorbu cýst a pomáha pri problémoch s prostatou. Posilňuje vôľu, pomáha pri odstraňovaní zlozvykov ako sú fajčenie, nadmerné pitie, prejedanie, ale aj okusovanie nechtov a pod. Jeho nosením dochádza k celkovej duchovnej očiste. Obrázok je ilustračný.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah