Retiazka a náramok - Kráľovský vzor - strieborno čierne prevedenie
Kód: 4323Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Figaro 5 - dlhá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
23,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele OB 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
21,30 €
Pánska súprava z nerezovej ocele 304 – Retiazka a náramok Pšeničný klas (Zlatá farba)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
27 €
Máj - lásky čas💫
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele – kráľovský byzantský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
26,50 €
Retiazka a náramok kráľovský vzor 8 mm z chirurgickej ocele 65 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
47,90 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka a náramok 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
28,70 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Čierno-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 21 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 6 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

