Retiazka a náramok Snake - chirurgická oceľ, dámska, pánska, hrúbka 3,5 mm
Kód: 4311Súvisiaci tovar
Jún 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele FL 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,50 €
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor kombinovaný 8 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
69,90 €
Jún 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,99 €
Odporúčame
Masívna súprava z nerezovej ocele – Kubánska retiazka a náramok (Curb Chain)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
37,90 €
Jún 💫
Súprava z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
24,60 €
Retiazka a náramok zlatej farby Figaro 4 chirurgická oceľ
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
23,90 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 3,5 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v darčekovom vrecúšku. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Jún 💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Jún 💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Jún 💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

