Retiazka a náramok z chir. ocele Oxidized Black
Kód: 13580Súvisiaci tovar
Masívna dvojfarebná oceľová súprava – Náhrdelník a náramok (Zlatá a Strieborná)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
39,50 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka a náramok 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
28,70 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Wolf Gold
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
29,80 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele GFL 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
19,50 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník a retiazka
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,70 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 4
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
19,40 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Čierno-sivá |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 21 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 9,5 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele v tmavom, matnom prevedení a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

