Retiazka a náramok z chirurgickej ocele
Kód: 95/65Súvisiaci tovar
Doplnené
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Elix 6mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,90 €
Súprava z chirurgickej ocele Anaconda náhrdelník 60 cm náramok 21 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 3,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
36,70 €
Tip
Odporúčame
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor - strieborno čierne prevedenie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
34,90 €
Pánska súprava z nerezovej ocele 304 – Retiazka a náramok Pšeničný klas (Zlatá farba)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
27 €
Odporúčame
Doplnené
Hrubá pánska retiazka s náramkom 15 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
64,50 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele GFL 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
19,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 55 cm |
| Dĺžka náramku | 22 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 7 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Odporúčame
Dámsky náramok Magnetic Rose
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
52,90 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

