Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 3
Kód: 11975Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka a náramok 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
28,70 €
Doplnené
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Elix 6mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok zlatej farby Figaro 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,70 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele zlatej farby OM 50-20, dámsky šperk, pánsky šperk, unisex
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
21,40 €
Pánska súprava z nerezovej ocele 304 – Retiazka a náramok Pšeničný klas (Zlatá farba)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
27 €
Pánska súprava z nerezovej ocele – Náhrdelník a náramok s textúrovanými článkami
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
28,60 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 3 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

